• Davidward1

  Fun in Engeland - David Ward Hunt Cup

 • Merel
 • Davidward2

  Celebrating Guy Fawkes night at David Ward Hunt Cup 2016

 • reneemarie
 • Sponsor1
 • augiemerel
 • mara
 • viktor
 • metz1

  Naverwerking van de wedstrijd te Metz - @ Centre Pompidou

 • Sponsor2
 • fien
 • hanna
 • metz2

  Samen on the road - Metz 2017

 • simon
 • Sponsor3
 • Lons1

  Op weg naar Lons-le-Saunier 2017 - efkes inspringen 

 • Lons2

  La douce France - altijd een onverwachts plekje (op weg naar lons)

 • Belgisch

  Triomftocht op het Belgisch Kampioenschap 2017 ... 

 • niort0

  Op weg naar het championnat de France 2017 - Niort !

 • Sponsor4
 • Niort1

  Siteseeing @ Niort 

 • fem
 • Niort2

  Allez les bleus @ Niort 2017

 • morganselena
 • Sponsor5
 • ese
 • Niort3

  Waiting for the medals ... #happy

 • Darwin
 • Niort4

  Niort 2017

 • Sponsor6
Snelheid.

Iedereen die de vakantie zo broodnodig  van doen heeft en al weken of zelfs maanden naar die paar weken zon, zee  en strand hunkert , kijkt momenteel alweer uit naar de volgende periode van lekker eens uitblazen. Zo snel gaat alles, zo soms in het niets alweer verzeild, die momenten dat je de dagelijkse sleur even van je kan afzetten. ’t Is weerom voorbij en de vaste routine dient zich aan. Vakantie is iets moois en goed dat we daar naar kunnen uitkijken, en ’t geeft je nieuw bloed en courrage om er weer in te vliegen. Ook voor de meesten van Lenig en Vlug is dat zo. We sluiten even af na de zeer zware zomerstage en dan is iedereen even van de aardbol verdwenen. Enkele dagen, zelfs een paar weken, hebben we de vocabulair thuis even aangepast. De digitale Van Dale bleek één woordje minder te bevatten, tijdelijk dan. “Trampoline”…. Niet meer gehoord sinds 12 juli. En toch… een paar weken later ben je alweer met de realiteit verbonden. Ook al waren de meesten, zo blijkt achteraf, flink aan het bakken en braden in die regio’s waar bosbranden nu eenmaal aangeven dat we toch niet goed bezig zijn met moeder aarde, op het thuisfront dienden alweer wat formaliteiten in en rond de club te worden vervuld. Vakantie is dus relatief vluchtig en ijl en razend snel voorbij.  Tja we weten het wel, de wereld draait door, aan de zelfde snelheid altijd maar weer, maar als ’t op vakantie aankomt dan hebben we de indruk dat er precies een versnelling hoger wordt geschakeld. 

Super stage.

’t Leger was  eventjes aanwezig, voor wie de kerkdreef inreed begin juli. Twee reusachtige hospitaaltenten geflankeerd door enkele minitentjes prijkten op het sporthalterrein. Veertig springers van diverse clubs en ook een paar uit Frankrijk streken er neer voor vijf dagen keihard werken aan het volgend seizoen. Ik doe dit al zowat 37 jaar en nog moet ik in superlatieven spreken over deze stage. We hebben een , wat ze in vakterme “white board” noemen in onze zaal. Geen kleintje hoor … een dikke twee vierkante meter groot en daar wordt op zowat alle trainingen ’t één en ’t ander op genoteerd, meestal technische info of optellingen. Bij elk nieuw element dat iemand uitvoert wordt je naam en de sprong of de moeilijkheidsgraad op het bord aangebracht en je blijft er enkele weken  pronken tot alweer iemand anders de rol overneemt. In ’t begin van de stage hebben we iedereen onze werkwijze duidelijk gemaakt en de doelstellingen uiteengezet. Als routinier roep ik deze stage uit als de meest succesvolle ooit. Ik telde na vijf dagen zweten, zwoegen, verbeteren en herhalen maar liefst 62 markeringen op het bord. Nog nooit meegemaakt. José, voor het eerst van de zuidkant van Parijs overgekomen wist niet waar hij het had. “Je reviendrai l’ année prochaine” beloofde hij me. Hij was in de wolken over onze manier van aanleren, doordrammen en motiveren.
Een dikke bravo voor de organisatie en alle medewerkers, maar zo kennen we onze club.

Klasbak.

Voor enkelen is de vakantie helemaal van korte duur. Slechts twee weekjes rust gegund voor Simon en Lipi want eind september hebben we twee “world-cups” af te werken en zijn we in volle voorbereiding van het wereldkampioenschap in Sofia in november. Simon weet ondertussen wat werken inhoudt want hij moet nu sinds een jaar het studentenleven inruilen voor het echte leven en dus de combinatie van werk en trainen ondergaan. ’t Lukt behoorlijk als er niet te veel files zijn en dan werken we met ons tweetjes zowat anderhalf uur aan de piek waar we eind september moeten staan. Soms komt zijn synchroonpartner Joris ons vervoegen, want ze nemen aan die tornooien in twee disciplines deel. ’t Is soms wat raar om slechts met twee in de zaal te zitten en we mijmeren algauw eens over waar al de rest op vakantie is gegaan. We verlangden soms alweer om al dat jeugdig geweld rondom ons te hebben en andere keren danken we de goden dat we het eens wat relaxer  en  in volkomen stilte kunnen doen, maar er wordt flink wat af gezweet en de conditie zie je na drie weken werken al een flink stuk beter worden. Trampolinespringen , waarom hebben we dat nu als sport gekozen denk je soms, maar ’t heeft ons al wel heel wat terug geboden. Probeer een jonge gast, die in provinciale of nationale voetbal of basketbal speelt maar eens duidelijk te maken dat wij nog naar Portugal en Spanje moeten en dan ook nog eens naar Bulgarije voor het eind van het jaar en misschien ook nog eens een tussenstop in Oostenrijk of Tchechië…. Tja wij komen wel eens ergens met dat springen, maar je moet er oooooooh zo veel voor trainen.

Nieuw bloed.

De vraag is elk jaar opnieuw… hoeveel nieuw bloed gaat zich aandienen en hoeveel zullen het een tiental jaar later ook kunnen doorvertellen dat ze zowat heel Europa zijn rondgereisd met ons clubje.

Onze balans van vorig jaar mag er zijn. Zowat 180 leden waren toen aangemeld en laat maar zeggen dat zeker 75% blijvers zijn voor nog een jaartje springgenot. Die overige 25% die halen we vlot binnen met een palmares als vorig seizoen, met alle leuke uitstappen en wedstrijden, met de survival en de barbecue en nog zoveel andere zaken waar ons bestuur garant voor staat. Nieuwelingen kijken tegenwoordig even naar onze site www.lenigenvlug.eu en ze zijn verkocht. Alles kan je tegenwoordig via deze site terugvinden, van verzekeringspapieren tot inschrijvingsformulier en betalingsbewijs.

Dus wil je bij de nieuwe lichting horen, informeer tijdig en we starten al de eerste week van september. 

Kalender.
 • Dinsdag 5 september:                   start werkjaar 2017
 •  Weekend 8*9 september:             jurycolloquium  Parijs ( Lipi)
 •  Weekend  28-30 september:         WORLD CUP in Loulé (Portugal) (Simon en Lipi)
 •  Weekend 6-9 oktober:                  WORLD CUP in Vajadolid (Spanje) (Simon en Lipi)
 • Ondertussen:                                 vollen bak trainen op het thuisfront voor iedereen

 

 

vzw Lenig en Vlug

 
Contactpersoon
Adres:
Turn- en Trampolineclub
Grote Heerweg 87
8791 Beveren-Leie

Telefoon: +32 (0)56 719295

Gegevens: BTW: BE 0449.285.588
Rekening Crelan: BE18 8600 1339 4365 (SPAA BE22)

Adres van de SPORTHAL
"Den Averul"
Koning Albertstraat 18
8791 Beveren-Leie
 

 

Dit is een ongeldig emailadres.

Vul een onderwerp in.

Vul uw bericht in.

Veiligheidscontrole
Invalid Input

­