• Davidward1

  Fun in Engeland - David Ward Hunt Cup

 • Merel
 • Davidward2

  Celebrating Guy Fawkes night at David Ward Hunt Cup 2016

 • reneemarie
 • Sponsor1
 • augiemerel
 • mara
 • viktor
 • metz1

  Naverwerking van de wedstrijd te Metz - @ Centre Pompidou

 • Sponsor2
 • fien
 • hanna
 • metz2

  Samen on the road - Metz 2017

 • simon
 • Sponsor3
 • Lons1

  Op weg naar Lons-le-Saunier 2017 - efkes inspringen 

 • Lons2

  La douce France - altijd een onverwachts plekje (op weg naar lons)

 • Belgisch

  Triomftocht op het Belgisch Kampioenschap 2017 ... 

 • niort0

  Op weg naar het championnat de France 2017 - Niort !

 • Sponsor4
 • Niort1

  Siteseeing @ Niort 

 • fem
 • Niort2

  Allez les bleus @ Niort 2017

 • morganselena
 • Sponsor5
 • ese
 • Niort3

  Waiting for the medals ... #happy

 • Darwin
 • Niort4

  Niort 2017

 • Sponsor6
×

Waarschuwing

The form #1 does not exist or it is not published.

De oude vulkaan "le Puy de dôme " mag dan al ettelijke millennia uitgespuwd zijn, wat lenig en vlug, alias Wattrelos, op de Franse kampioenschappen in Clermont-Ferrand aan aswolk teweeg bracht mag tot de verbeelding spreken. We hadden er maar liefst 19 individuele springertjes die zich geselecteerd hadden en 7 synchroonkoppels. Zich selecteren op zich is al geen sinecure, maar er dan nog zo fantastisch presteren, daar hadden we de lavagoden blijkbaar op het goede moment voor aangesproken.

Geen enkele springer heeft gefaald, een unicum met zo'n talrijke bende, allemaal minstens twee keer hun reeks uitspringen en voor de meesten ook de finale nog meepikken en er glansprestaties neerzetten, dat is voor de trainers een ongelooflijke luxe. We stonden momenteel vierde op de ranking van de clubs maar na dergelijke glansprestaties wachten we ongeduldig af waar we uiteindelijk op 't einde van het sportjaar beland zijn.

Synchroonspringen: Finaleplaatsen voor Pauline en Marie, voor Zara en Renée, voor Jolien en Marie, voor Lisa en Meredith, voor Elouise en Louise en voor Stijn en Simon. Franse kampioen 2011 werd onze ploeg Jolien en Marie bij de beloften.  Lisa en Meredith klopten in extremis nog onze grootste concurrenten uit Levallois.  Medailles waren nog weggelegd voor Pauline en Marie en Lisa en Meredith beiden in hun categorie Zilver.

Individueel: Finaleplaatsen voor Pauline, voor Renée, voor Lisa, Meredith en Jolien, voor Sara, Laura en Joni.
Marie was onklopbaar bij de avenirs (officieus Franse kampioene) en medailles voor Lisa, Pauline ook beiden zilver.
Simon, als enige senior van onze ploeg verbaasde iedereen met zijn nieuw wedstrijdrecord van 14.4 maar moest na een iets mindere eerste reeks vrede nemen met een 11 de plaats. Maar ook dat is een ongelooflijke prestatie met al die klasbakken (22 deelnemers bij deze indrukwekkende categorie waarvan 8 uit de Franse nationale ploeg).
't Seizoen is daarmee voor dit sportjaar ten einde, 't is een lang seizoen geweest maar oh zo mooi , want het kampioenschap van Frankrijk is voor ons nog altijd het ultieme streven. In een hall van zowat 6000 zitplaatsen, in een ambiance om "u" tegen te zeggen en met zoveel jovialiteit en toch sportieve rivaliteit, een ideale sfeer om er echt de beuk in te gooien en super te presteren, dat zijn de ingrediënten die het voor onze ploeg zo waardevol maken om erbij te zijn geweest. Clermont-Ferrand was en blijft voor ons weer eens "incroyable mais vrai".
“Allons enfants de la Belgique”  is voortaan ons lijflied, Leterme achterna.

Resultaten

Video's

{auto height="488" alt="" plbottom="true" plsize="200" autoscroll="true"}Championnat de France 2011.xml{/auto}

Foto's

vzw Lenig en Vlug

 
Contactpersoon
Adres:
Turn- en Trampolineclub
Grote Heerweg 87
8791 Beveren-Leie

Telefoon: +32 (0)56 719295

Gegevens: BTW: BE 0449.285.588
Rekening Crelan: BE18 8600 1339 4365 (SPAA BE22)

Adres van de SPORTHAL
"Den Averul"
Koning Albertstraat 18
8791 Beveren-Leie
 

 

­